Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйындама ағымдарынан қорғау үшін арналған үш полюстік автоматты ажыратқыш (модульдік автомат). Өндіктік щиттер мен басқару панельдеріндегі DIN-рельске орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Полюс саны: 3 полюс
- Номиналды ток: 4 A
- Коммутациялық сыйымдылығы: 10 kA
- Ажыратқыш сипаттамасы: C (трансформаторлар және электродвигателілерге арналған тізбектерді қорғау үшін номиналдының 5-10 есесінде ажырау)
- Номиналды кернеу: айнымалы ток (AC)
- Орындалуы: AC-MCB-ME (қосымша модульмен микромодульдік ажыратқыш)
- Сериясы: BMS0
- Түрі: BMS0-ME
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 4,40 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: −40°C-тан +75°C-қа дейін
- Өлшемдері (ені × биіктігі × тереңдігі): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмасы: 0,32 кг
- EAN-коды: 9004840591293
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Орналасындыру: 4 дн., 40 дн.
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840591293 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмасы | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 4,40W |
| Іс-әрекет ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Іс-әрекет ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасындыру | 4 шт., 40 шт. |
