Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа замыканудан қорғау үшін арналған үш полюсты автоматты ажыратқыш. Құрылымдық щиттер мен басқару панелдеріне орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13 A
- Полюстар саны: 3
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 kA
- Іске қосу сипаттамасы: C (индуктивті жүктемесі бар тізбектер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауысым тоқының модульды автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 7,80 W
- Жұмыс істеу температуралық ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
Габаритті өлшемдері және массасы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза масса: 0,37 кг
Нормативтік сәйкестігі:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-код | 9004840391992 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Таза масса | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 7,80 W |
| Ең төменгі орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
