Электр тізбегінің перегрузкалардан және қысқа замыканулардан қорғау үшін арналған үш полюсті автоматты ажыратқыш. Ат номиналды тогы 16A, коммутациялық қабілеті 10kA айнымалы ток желілерінде сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. С сипаттамасы орташа пусковы токтары бар тізбектерді қорғау үшін ұйғарылған (жалпы өнеркәсіптік қолдану).
Техникалық параметрлері:
- Ат номиналды тогы: 16A
- Полюстері: 3
- Коммутациялық қабілеті: 10kA (қысқа замыклау тогы)
- Іске қосу сипаттамасы: C (номиналды тоғының 5-10 × )
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток үшін модульді автоматты ажыратқыш)
- DIN ені бойынша типоразмері: 53,40 мм (3 модуль)
- Істе температура диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 6,90W
- Салмағы: 0,37 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019 (тұрмыстық және ұқсас автоматтар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төмен вольтты аппаратура), EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack.
Орындау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840392005 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 Вт |
| Ең аз айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Ең көп айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Ат номиналды тогы | 16A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 799 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 541 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 1.4 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 10kA (JPG, 422 KB)
