Schrack өндіргісінің BMS0 сериялы үш полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тогы 20A және коммутациялық қабілеті 10kA болғанында. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйықталулардан қорғауға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Полюс саны: 3
- Номиналды ток: 20A
- Ажырату сипаттамасы: C (индуктивті жүктемесі бар сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ME сериялы бір фазалы көп полюсті ажыратқыш)
- Номиналды токта энергия шығыны: 9,80W
- Істі температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 53,40мм (DIN-рельсіне монтаждау ені — 3 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,37кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш келесі талаптарына сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019 (тұрмыстық және ұқсас автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен вольтты басқару аппараттары)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (электротехникадағы қауіпті заттар)
Орамдау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
EAN-коды: 9004840527247
| EAN-коды | 9004840527247 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,37кг |
| Энергия шығыны | 9,80W |
| Мин. ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды тогы | 20A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргісі | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
