BM ME C25/3 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегруздан және қысқа замыканнан қорғау үшін арналған. Модульді үш полюсті аппарат C сипаттамасы номиналды ток 25A және коммутациялық қабілеттілік 10kA кезінде сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді.
Негізгі техникалық параметрлері:
- Нейтралді сақтайтын үш полюсті орындалуы
- Номиналды ток: 25A
- Іске қосу сипаттамасы: C (қатынасы 5-10 In)
- Коммутациялық қабілеттілік: 10kA
- Орындалуы: айнымалы ток (AC-MCB-ME)
- Қуатты шығындау: номиналды жүктемедегі 9,40W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы орта температурасының ауқымы: -40°C -ден +75°C -ге дейін
- Габаритты өлшемдері: ені 53,40мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Таза салмағы: 0,37кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Schrack компаниясының өндіктігінде жасалған аппарат тұрғын, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату щиттері мен қуат панельдеріне динамикалық рельс бойымен орнату үшін арналған.
| EAN-код | 9004840527254 |
|---|---|
| Ені брутто | 53,40мм |
| Биіктігі брутто | 83,00мм |
| Тереңдігі брутто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,37кг |
| Қуатты шығындау | 9,40W |
| Орта температурасының минимумы | -40°C |
| Орта температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Серия | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктіші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
