Төрт полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тоқы 10 A және коммутациялық қабілеті 10 kA. Ауыстырмалы ток желілерінде электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін ұйымдастырылған тұрмыстық және өндірістік қолданылымдарда пайдаланылады.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: C (трансформаторлар және электрмотерлері бар тізбектер үшін селективті түрі)
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 10 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Қуат шығындысы: 6,0 W
- Температура ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
- Орындалуы: AC-MCB-ME (DIN-рельске орнату үшін модульды ажыратқыш)
Конструкциялық өлшемдері:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,46 кг
Сәйкестік стандарттары:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840591316 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,46 кг |
| Қуат шығындысы | 6,00 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
