BMS0 сериялы автоматты ажыратқыш электр тізбегінің перегрузкадан және қысқа сақалдану ағымынан қорғау үшін арналған. Құрылғы бір полюсті нейтральдық өткізгіші бар (1+N), номиналды ток 4A кезінде коммутация қабілеттілігі 10kA-ге арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пуск ағымы бар тізбегілер үшін)
- Номиналды ток: 4A
- Коммутация қабілеттілігі: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (бір фазалы модульді автоматты ажыратқыш)
- Қуаттың шығыны: 1,60W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-ке дейін
- Өлшемдер (ені × биіктігі × тереңдігі): 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,22 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Құрылғы келесі талаптарына сәйкес өндіріледі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840392494 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,22кг |
| Қуаттың шығыны | 1,60W |
| Ең төменгі ортатәрәрге температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортатәрәрге температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутация қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
