BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы бір фазалы ауыспалы ток сетілерінде электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұтану сағасынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 63 А
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль (1+N)
- Коммутациялық қабілетті: 10 кА
- Ажыратқышының сипаттамасы: C түрі (қалыпты және орташа пуск жүктемесі бар тізбектер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 6,30 Вт
- Істеу температурасының ауқымы: -40°C-ден +60°C-ге дейін
- Габариттер: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмақ: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Бұл құрылғы келесі талаптарына сәйкес әзірленген:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Қораптау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840392593 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 6,30W |
| Айналасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 60°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілетті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
