Айнымалы ток электр сызықтарын қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Таратқыш щиттерінде және басқару панельдерінде DIN-рейкасына орнатуға арналған.
Техникалық параметрлері:
- Полюстер саны: 3+N (үш фазалы нейтральмен)
- Номиналды ток: 1 A
- Іс-әрекет сипаттамасы: C (қалыпты пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA (номиналды кернеуінде)
- Номиналды кернеу: 230/400 V AC
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток микромодульды автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс температурасының ауқымы: −40°C ден +75°C қа дейін
- Қуат шығыны: 4,80 W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмақ: 0,44 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қаптау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана
| EAN-коды | 9004840392609 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,44 кг |
| Қуат шығыны | 4,80 W |
| Минималды ортасының температурасы | −40°C |
| Максималды ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 1 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
