Бір полюсты автоматты ажыратқыш BM B10/1 электр тізбегінің перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Модульдік конструкция құрылғыны таратпалық бөлімшелеріне және басқару панельдеріне тез интеграциялауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды мәннің 3–5 есе токында іске қосылады)
- Полюстер саны: 1
- Құрылғы түрі: AC-MCB (айнымалы ток модульдік ажыратқышы)
- Сериясы: BMS0
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану параметрлері:
- Температура диапазоны: –40°C ден +75°C ге дейін
- Номиналды токта қуат шығыны: 1,90W
- Құрылымдық ені: 17,80мм (1 модуль)
- Өлшемдер: биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база: Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Орындылау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
EAN-коды: 9004840392760
| EAN-коды | 9004840392760 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,90W |
| Орта ортасының минимум температурасы | -40°C |
| Орта ортасының максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындылау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
