Автоматты ажыратқыш бір полюслі электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйындамадан қорғау үшін арналған. Ажыратқыш B сипаттамасына ие (номиналдан 3-5 реттік токтарда лезде ажыратылады), номиналдық ток 32A және коммутациялық қасиеті 10kA.
Техникалық параметрлері:
- Бір полюслі орындалуы (1 полюс)
- Номиналдық жұмыс тока: 32A
- Коммутациялық қасиеті: 10kA
- Түрі: BMS0-ME
- Ажыратылу сипаттамасы: B
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: 3,70W
- Жұмыс温度ы диапазоны: -40°C-тан +75°C-ке дейін
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006+A1:2009+A2:2013, EN 60947-2:2017+A1:2020, EN 63000:2018
Физикалық өлшемдері және салмағы:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
- EAN коды: 9004840591453
Орындау нұсқалары: 1 дм., 12 дм., 120 дм.
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840591453 |
|---|---|
| Ені (таза) | 17,80мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмақ (таза) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 3,70W |
| Аймақ температурасының минимумы | -40°C |
| Аймақ температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттама | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналдық ток | 32A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қасиеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дм., 12 дм., 120 дм. |
