Электрлік ағындарын қорғау үшін арналған бір полюсті автоматты ажыратқыш. Номиналды ток 40 A болғанда B сипаттамасы перегрузка және қысқа ағынтай ағындарынан қорғау қамтамасыз етеді. 10 kA ажыратқыштық қабілеті көрсетілген мәнге дейін қысқа ағынтай ағындарында ағынды бөлік түрде ажыратуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40 A
- Сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5× кезінде сөндіру)
- Полюс саны: 1
- Ажыратқыштық қабілеті: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (бірфазалы модульдік ажыратқыш)
- Өндіруші: Schrack
- Сериясы: BMS0
Айналамасының ортасының параметрлері:
- Температура диапазоны: -40°C дан +75°C ға дейін
- Қуат шығыны: 3,40 W
Конструктивті өлшемдер:
- Ені: 17,80 мм (DIN-релсінің 1 модулі)
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
EAN-коды: 9004840392821
Ажыратқыш стандартты DIN-релсіге орнатуға арналған және ғимараттық және өндіріс орнатуларында электрлік ағындарының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840392821 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,40 W |
| Мин. айналамасы ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. айналамасы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ажыратқыштық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
