Ауыспалы ток электрлік түймелерінің өндіктік қорғау үшін арналған бір полюсті автоматты ажыратқыш. Өндіктік щиттер және электрлік желілердің асыраңғылық және қысқа замыктау қызметтері болғанда ажыратуға және қорғауға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 50 А
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Іске қосу сипаттамасы: B (стандартты жүктеулер үшін, номиналды токтың 3-5 есесінде іске қосылады)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Полюс саны: 1
- Түрі: BMS0
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток кезінде ресурс іліктемесі: 4,50 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C қа дейін
- Сыртқы өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмақ: 0,12 кг
- Орнату: DIN-рельс (модульлік орындалуы)
Стандарттар:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орналасу нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
EAN коды: 9004840392838
| EAN коды | 9004840392838 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Ресурс іліктемесі | 4,50 Вт |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50 А |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасу | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
