Екі полюсты автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы айнымалы ток электр сыйымдарын қорғау үшін арналған. Тұрмыстық және өндіректік желілерді перегрузкалардан және қысқа замыканулардан қорғау үшін коммутация және қорғау функциялары орындайды.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілет: 10kA
- Сработке сипаттамасы: B (номиналды токтан 3–5 есе артық токтарда перегрузкалардан қорғау)
- Полюс саны: 2
- Орындалуы: бір фазалы нейтраль арқылы (AC-MCB)
- Қуат шығыны: 4,70W
- Жұмыс температурасының диапазоны: –40°C-тен +75°C-ге дейін
Физикалық өлшемдер және салмақ:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмақ: 0,24кг
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес.
Өндіруші: Schrack Electro (Австрия)
Орау нұсқалары: бір-бірден, 6 дәнеден құралған орау, 60 дәнеден құралған орау.
| EAN-коды | 9004840392883 |
|---|---|
| Ені (таза) | 35,60мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмағы (таза) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 4,70W |
| Ең төменгі айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілет | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дәне, 6 дәне, 60 дәне |
