BMS0 сериясының екі полюстік автоматты ажыратқышы номиналды токы 63A және коммутациялау қабілеті 10kA болатын. Аппарат сипаттамасы B арқылы жасақталған, ол электр сынамдарын перегрузкалар мен қысқа сынамдардан қорғайды және номиналды токты 3-5 есе асыққанда жылдам ажыратады.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Полюстердің саны: 2
- Ажыратудың сипаттамасы: B
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 11,50W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
Физикалық параметрлер:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Тұрғын және өндірістік объектілердің таралау ящиктеріне DIN-рельсіне орнатуға арналған. Өндіруші: Schrack.
| EAN-коды | 9004840623864 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 11,50W |
| Міндетті ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстер | 2 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 шт., 60 шт. |
