BM ME B4/3 автоматты ажыратқышы айнымалы ток үлестіктік желілерінде электрлік тізбектерді перегрузкалықтан және қысқа құйынды қорғау үшін арналған. Үш полюсты аппарат B іске қосылу сипаттамасы арқылы номиналды ток 4A және коммутация қабілеті 10kA кезінде сенімді ажыратуды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Полюстіліги: 3 полюс
- Іске қосылу сипаттамасы: B
- Коммутация қабілеті: 10kA
- Түрі: BMS0-ME (AC-MCB-ME)
- Сериясы: BMS0
- Қуат шығыны: 4,40W
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,32 кг
Пайдалану шарттары:
- Температуралық диапазон: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Нормалармен сәйкестік:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 сәйкес сертификатталған.
Өндіруші: Schrack
Орамдалмасы: 4 шт., 40 шт.
EAN-коды: 9004840628173
| EAN-коды | 9004840628173 |
|---|---|
| Ені (таза) | 53,40 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Айналасының минималды температурасы | -40°C |
| Айналасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 3 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутация қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдалмасы | 4 шт., 40 шт. |
