BM B40/3 автоматты ажыратқышы электрлік сызықтарды перегруздалудан және қысқа тұйысудан қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульдық аппарат B сипаттамасымен ауыспалы ток өндіктеу және өндіскерлік желілерін сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA
- Сипаттамасы: B (номиналдан 3–5 есе артық тоқта пайда болады)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін модульдық автоматты ажыратқыш)
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалар:
- Жұмыс температуры ауқымы: –40°C-тен +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 11,20 W
- Стандарттарға сәйкес келу: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Геометриялық параметрлер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,37 кг
- EAN коды: 9004840393033
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840393033 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
