Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Номиналды ток 50A және коммутациялық қабілеттілігі 10kA болатын үш полюсты орындалу. B сипаттамасы қысқа тұйықтау ток аралығында сөндіктің номиналды токының 3-5 еселігіне сәйкес сөндіктеу қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 50A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10kA
- Сөндіктеу сипаттамасы: B
- Орындалуы: AC-MCB (модульды ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 14,90W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Габарит өлшемдері: 53,40мм (ені) × 83,00мм (биіктігі) × 74,90мм (тереңдігі)
- Салмақ: 0,37кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-коды | 9004840393040 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмақ (нетто) | 0,37кг |
| Қуат шығыны | 14,90W |
| Минималды температура | -40°C |
| Максималды температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс саны | 3 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
