BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электр тізбегінің асыра ток және қысқа тұйына қарсы қорғау үшін арналған. Құрылғының B сипаттамасы бар, номиналды тогы 6A және ажыратқыш қабілеті 10kA. 3+N конструкциясы үш фазалы тізбегі бейтарап өткізгішпен қорғайды.
Техникалық параметрлер:
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Номиналды ток: 6A
- Ажыратқыш қабілеті: 10kA
- Полюстілігі: 3+N
- Қуат шығыны: 5,60W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C ға дейін
- Габаритті өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,46 кг
Сәйкестік стандарттары:
Құрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес әзірленген.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840393194
| EAN-коды | 9004840393194 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 5,60 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ажыратқыш қабілеті | 10kA |
| Орындалу | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
