Модульді түрдегі автоматты ажыратқыш электрлік сыраттарды перегрузкадан және қысқа тұйау ағымынан қорғау үшін. DIN-рейкада электр щитіне және электрлік панельдерге орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32A
- Полюстер саны: 3+N (үш полюслы нейтральмен)
- Іске қосу сипаттамасы: B (3-5In ағымында лезде іске қосу)
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Кернеу: AC-желілер үшін стандартты
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 12,50W
- Істеу температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ға дейін
- Габаритті өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм (ен × биіктігі × тереңдігі)
- Салмағы: 0,45 кг
- EAN-коды: 9004840393255
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (BMS0 серасы, BMS0 түрі)
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана
| EAN-коды | 9004840393255 |
|---|---|
| Ен (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 12,50 W |
| Ауыспалы ортаның минималды температурасы | -40°C |
| Ауыспалы ортаның максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0 |
| Серасы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
