Модульді тектеліктің автоматты ажыратқышы 50A номиналды тоғы арқылы электрлік схемаларды ауырының және қысқа тұйнық сыртқыны қорғау үшін арналған. Құрылғыда 3 полюс + нейтраль (3+N) және 10kA коммутациялық қабілеті бар, бұл айнамалы ток желілерінде сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Сөндіру сипаттамасы: B (3–5 In токында сөндіру)
- Номиналды ток: 50A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнамалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Конструкциясы: модульді, DIN-рельсіне орнатуға арналған
- Қуат шығыны: 15,30W
- Жұмыс істеу температура ауқымы: –40°C-тан +75°C-қа дейін
- Таза салмағы: 0,48кг
- Габаритты өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90мм
Нормативтік сәйкестігі:
Кұрылғы Еуропалық EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес әзірленген және сертификатталған.
Өндіруші: Schrack
Қорғалау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN коды | 9004840393279 |
|---|---|
| Таза ені | 71,20мм |
| Таза биіктігі | 83,00мм |
| Таза тереңдігі | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 15,30W |
| Мин. айналасындағы температура | –40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қорғалау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
