Бір極ді автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы номиналды токы 4A және коммутациялау қабілеті 10kA болғандықтан. Ауыспалы ток желілерінде электрлік сызықтарды перегрузка және қысқа тұйындау құрылықтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Істеу сипаттамасы: D (номиналды ток 5-10 есе артқанда лездік істеу)
- Орындалу түрі: AC-MCB (бір фазалы модульдік ажыратқыш)
- Желінің кернеуі: AC-MCB үшін стандартты
- Істеу температурасының диапазоны: -40°C төлік +75°C
- Қуат шығыны: номиналды токта 1,40W
- Орнату өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Массасы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орауының нұсқалары: 1 дн., 12 дн., 120 дн.
| EAN-коды | 9004840398168 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,40W |
| Айналас ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Айналас ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Құтб саны | 1 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дн., 12 дн., 120 дн. |
