Бір полюсты автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы 4A номиналды тогы және 10kA коммутациялық қабілеттігі бар. Электр тізбегін перегрузкалардан және қысқа тұйысу токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: D (жоғары бастапқы токтары бар тізбегілер үшін)
- Полюс саны: 1
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10kA
- Құрылғы түрі: BMS0-ME (механизмі бар модульдік ажыратқыш)
- Орындалу: AC-MCB-ME
- Модульдің ені: 17,80мм (1 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
- Номиналды токта қуат шығыны: 1,40W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-ге дейін
Нормативтік база:
- EN 60898-1:2019 (Перегрузка мен қысқа тұйысудан қорғау үшін ауыспалы тогы автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (Төмен вольттақы аппараттар)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (Электрөндіктердің негіздеме қауіпсіздігі)
Өндіруші: Schrack (австрийлық сапалы электротехника)
Орындау: 12 дана немесе 120 данасы бар варианттарда қол жетімді
Ажыратқыш тұрғын және өнеркәсіптік ғимаратттардың тарату щиттерінде электр желілерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз ету үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840622416 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,40W |
| Ең төмен температурасы | -40°C |
| Ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсы | 1 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 12 дана, 120 дана |
