BMS0 сериясының бір полюсты автоматты ажыратқышы номиналды ток 32A және коммутациялау қабілеті 10kA. Айналмалы ток электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйақталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32A
- Ажырату сипаттамасы: D (селективті)
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток миниатюрлі автоматты ажыратқышы)
- Түрі: BMS0
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат сыни: 3,40W
- Таза габаритері: ені 17,80мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
- EAN коды: 9004840398236
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі стандарттарға сәйкес:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Орналастыру нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN коды | 9004840398236 |
|---|---|
| Таза ені | 17,80мм |
| Таза биіктігі | 83,00мм |
| Таза тереңдігі | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,12кг |
| Қуат сыны | 3,40W |
| Мин. айналаұ ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. айналаұ ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастыру | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
