BMS0 сериясының екі полюсты автоматты ажыратқышы (BM D20/2) айнымалы ток сұралары электрлік бөлінуінің артық жүктемесі және қысқа аймалау сынаударынан қорғау үшін арналған. Ажыратқышта ұстану сипаттамасы D (арттың ұшап кету ток бар сұралары үшін), номиналды ток 20A және коммутациялау қабілеті 10kA бар.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 20A
- Полюс саны: 2
- Сипаттамасы: D
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат ақысы: 4,10W
- Ағымдағы температура ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,24кг
Нормативтік-техникалық негіз:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 (төмен вольтты автоматты ажыратқыштар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 халықаралық стандарттарына және сондай-ақ EN 63000:2018 стандартының қауіпті заттарды анықтау талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орындау нұсқалары: 1 дәнеде, 6 дәнеде, 60 дәнеде.
| EAN коды | 9004840398311 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Массасы нетто | 0,24кг |
| Қуат ақысы | 4,10W |
| Төмінгі температура ауқымы | -40°C |
| Жоғарғы температура ауқымы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дәнеде, 6 дәнеде, 60 дәнеде |
