Ауыстық тоқтың электрлік тізбектерін қорғау үшін модульді түрінің автоматты ажыратқыш. DIN-рельсіне өндіктелік жәшіктер мен басқару панельдеріне орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 6A
- Ұстарларының саны: 3
- Срабатывани сипаттамасы: D (жоғары пусковой токтары бар тізбектер үшін)
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA
- Кернеу: AC (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: 4,40 W
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: -40°C-ден +75°C-қа дейін
- Орындау түрі: AC-MCB-ME (электронды сөндіргішті модульді автоматты ажыратқыш)
Габаритті өлшемдер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,37 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 4 дана, 40 дана
| EAN-код | 9004840622539 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Массасы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Ең төмен айналамалы ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы айналамалы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Ұстар | 3 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындау | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 дана, 40 дана |
