Электрлік сызықтарды перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін модульдік бөлінісінің автоматты сөндіргіші. Айналмалы ток бөлу қалқандарында пайдалануға арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10A
- Құтыптар саны: 3
- Коммутациялық сәтімділік: 10kA
- Ыстық сипаттамасы: D (жоғары басталатын токтары бар сызықтар үшін)
- Жұмыс кернеуі: AC 230/400V
- Орындалу түрі: Модульдік (AC-MCB-ME)
- Өндіктік ығуры: 4,60W
- Температур ауқымы: -40°C-дан +75°C-ға дейін
Габаритті өлшемдер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік сәйкестілік:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес расталған.
Өндіруші: Schrack
Қораптау: 4 дана және 40 дана.
EAN-коды: 9004840622546
| EAN-коды | 9004840622546 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Өндіктік ығуры | 4,60 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Құтыбы | 3 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сәтімділік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 4 шт., 40 шт. |
