BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа схемалаудан қорғау үшін арналған. Номиналды тогы 13A және коммутациялық өндіктігі 10kA болатын үш полюсті модульді аппарат -40°C ден +75°C дейінгі температура аралығында сенімді жұмыс істейді.
Негізгі параметрлері:
- Істік сипаттамасы: D (жоғары пусковой токтарының тізбектері үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток, модульды автомат)
- Қуат шығыны: 5,90W
- Габаритлі өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Массасы: 0,36кг
Стандарттарға сәйкес келуі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack. Қол жетімді орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840398397 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 5,90 W |
| Төмінгі ортаның температурасы | -40°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық өндіктігі | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
