Үш полюсты автоматты ажыратқыш BMS0 сериясында 16 A номиналды ток және 10 kA коммутациялық қабілетімен. Ауыспалы ток электр сызықтарының қорғалуы үшін құрастыру панельдері мен орнатулыларында пайдаланылады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялық қабілет: 10 kA
- Полюс саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: D (ынамдыпқы пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Түрі: BMS0-ME (модульды орындалуы DIN-рельсінде)
- Орындалуы: AC-MCB-ME
Жұмыс параметрлері:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C құрамынан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 6,90 W
Габаритер және салмақ:
- Ен: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік негіз:
Өндіру EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
EAN-коды: 9004840622553
| EAN-коды | 9004840622553 |
|---|---|
| Ен нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілет | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
