BM D20/3 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған. Үш-полюсты модульды переменді ток аппараты, номиналды тоғы 20A және коммутациялық өтімділігі 10kA.
Негізгі сипаттамалары:
- Ынамдылық сипаты: D (индуктивті жүктемесі бар тізбектер үшін)
- Номиналды ток: 20A
- Полюстер саны: 3 (үш-фазалы)
- Коммутациялық өтімділік: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (переменді ток автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс істейтін температура ауқымы: -40°C дан +75°C ға дейін
- Қуат шығыны: 6,10W
Физикалық өлшемдері және массасы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,37 кг
Стандарттар және сертификациясы: Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормаларына сәйкес келеді
Өндіргіші: Schrack
Орнату нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-коды | 9004840398410 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 6,10 W |
| Ең төменгі айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғарғы айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық өтімділік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орнату | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
