Автоматты ажыратқыш BM ME D32/3 электрлік сұйытқы циклдерін ауыра жүктемелер және қысқа схемалық байланыстар болған кезде қорғау үшін арнайтылған. Үлеу щиттері мен электрлік орнатылымдарда қолданылады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 32 A
- Полюстер саны: 3
- Ажыратудың сипаттамасы: D (индуктивті жүктемелер үшін лездік ажыратудың қисығы)
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Орындалу түрі: BMS0-ME, AC-MCB-ME
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температура аралығы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 11,10 W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмақ: 0,37 кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Орау: 4 дәнеге немесе 40 дәнеге
EAN-коды: 9004840622584
| EAN-коды | 9004840622584 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 11,10 W |
| Ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсы | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 шт., 40 шт. |
