
1 / 7
1 / 7
Үш полюсты автоматты ажырау аппараты BMS0 сериясы электр сызықтарын перегрузкалардан және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток 63 A және қосу қабілеті 10 kA болып табылады, бұл айналмалы ток жүйелерінде сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: D (жоғары пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Полюстар саны: 3
- Номиналды ток: 63 A
- Қосу қабілеті: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажырау аппараты)
- Стандарты: EN 60947-2:2017 + A1:2020
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 15,60 W
- Іс жүргіс температурасының ауқымы: -40°C-ден +75°C-ге дейін
- Өлшемдері (ЕңхБхТ): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
- EAN коды: 9004840562200
Schrack өндіруінің ажырау аппараты 1, 4 және 40 дана сандағы орамдарда жеткізіледі.
| EAN коды | 9004840562200 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 15,60 W |
| Ортаның ең аз температурасы | -40°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Қосу қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60947-2:2017 + A1:2020 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орама | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.0 MB)
- Фото 2: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.7 MB)
- Фото 3: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.8 MB)
- Фото 5: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.0 MB)
- Фото 6: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.7 MB)
- Фото 7: Автоматты ажырау немесе BM D63/3, 10kA (JPG, 2.3 MB)