BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электрлік сызықтарды перегрузкалардан және қысқа тұйындату ағымдарынан қорғау үшін арнайтылған taқырлау щиттері және электр орнатмаларында пайдаланылады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 16A
- Конфигурациясы: 3 фаза + нейтраль (3+N)
- Іске қосылу сипаттамасы: D (ұлғайтылған іске қосу ағымдарының сызықтары үшін)
- Коммутациялау қабілетінің: 10 kA
- Орындалмасы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 7,20 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
- Өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Салмағы: 0,45 кг
Нормативтік негіздемесі:
Орындалмасы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack Electro (Австрия)
Орамдау нұсқалары: жеке түрде, 3 данасының орамдауы, 30 данасының орамдауы
| EAN-коды | 9004840398502 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 7,20 W |
| Өлік температурасының минимумы | -40°C |
| Өлік температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалмасы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
