Перегрузку және қысқа тұйықталуынан электр тізбектерін қорғау үшін арналған D сипаттамасы бар автоматты ажыратқыш. Құрылғы бөлінгіш құтыларында және электр панелінде пайдалануға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32 A
- Конфигурация: 3 фаза + нейтраль (3+N)
- Коммутациялау қабілеті: 10 кА
- Өшу сипаттамасы: D (индуктивті жүкі бар тізбектер үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Кернеу: айналмалы ток (AC)
- Қуат шығыны: 11,40 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы орта температура диапазоны: -40°C бастап +75°C дейін
- DIN-рейке стандартты орнату
- Габаритлер (ШхВхТ): 71,20 x 83,00 x 74,90 мм
- Салмағы: 0,45 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес сертификатталған.
Өндіруші: Schrack (BMS0 сериясы, BMS0 түрі)
| EAN-коды | 9004840398533 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 11,40 W |
| Айналасындағы минимум температура | -40°C |
| Айналасындағы максимум температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
