BM D63/3+N автоматты ажыратқышы электрлік схемаларды перегрузка және қысқа тұйықтауларға қарсы қорғау үшін арналған. Модульдық аппарат EN 60947-2:2017 + A1:2020 стандартының талаптарына сәйкес орындалған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 63A
- Конфигурация: 3-полюстық + нейтраль (3+N)
- Ажыратту сипаттамасы: D (жоғары басталмалы токтары бар схемалар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік автоматты ажыратқышы)
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Қуат тұтынуы: 16,60W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Салмағы: 0,45кг
- Габаритті өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- EAN-коды: 9004840562224
Орау нұсқалары: 1 дәнеге, 3 дәнеге, 30 дәнеге
| EAN-коды | 9004840562224 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,45кг |
| Қуат тұтынуы | 16,60W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60947-2:2017 + A1:2020 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дәне, 3 дәне, 30 дәне |
