Электр тізбегінің ауыспалы ток қорғаудың екі полюсты автоматты ажыратқышы. Үлестіндірме щиттері мен қуатты орнатуларда қолданылуға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 16A
- Полюс саны: 2
- Қосу-ажырату қабілеттілігі: 4.5kA
- Ажыратудың сипаттамасы: C (ағын ынамдарының орташа мәндері бар тізбектер үшін)
- Конструкциялық түрі: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
Техникалық сипаттамалар:
- Желілік кернеу: ауыспалы ток
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 4.70W
- Өлшемдері (УхЕхБ): 74.90 × 35.40 × 80.00 мм
- Салмағы: 0.24 кг
Стандартттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 халықаралық нормалары бойынша әзірленген, эксплуатациялау кезінде жоғары ішенімділік пен қауіпсіздік қамтамасыз етеді.
Өндіргіш: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана.
| EAN-коды | 9004840390452 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 74.90 мм |
| Ені нетто | 35.40 мм |
| Биіктігі нетто | 80.00 мм |
| Салмағы нетто | 0.24 кг |
| Қуат шығыны | 4.70 W |
| Айналасындағы минималды температура | -40°C |
| Айналасындағы максималды температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Қосу-ажырату қабілеттілігі | 4.5 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіш | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
