BMS4 сериясының автоматты өндіктеу электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа тұйындану ағымдарынан қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульдік аппарат C сипатты іске қосумен тұрмыстық және өндіс желілерінде ауыспалы токтың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 16A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 4.5kA
- Іске қосу сипаты: C (орташа пуск ағымдары бар тізбектер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 6.90W
Конструкция және өлшемдері: EN-рельсінің 53.10 мм ені бар (3 модуль DIN) модульдік корпусы аппаратты тарату щитегінде DIN-рельсіге ықшамдап орналастыруға мүмкіндік береді. 0.37 кг салмағы орындаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
Нормативтік база: Ондіктеу және сынап түзеу EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (электротехникалық жабдықтар саласында әлемдік танымалдықтағы австриялық компания тобы).
| EAN-код | 9004840390520 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 74,90мм |
| Ені нетто | 53,10мм |
| Биіктік нетто | 80,00мм |
| Салмағы нетто | 0,37кг |
| Қуат шығыны | 6,90W |
| Ең төмен орта температура | -40°C |
| Ең жоғары орта температура | 75°C |
| Сипаты | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Коммутациялық қабілеті | 4.5kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
