BMS6 серисінің бір полюсты автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтау токтарынан қорғауға арналған. 16A номиналды ток стандартты пайдалану шартында сенімді қорғаудың болуын қамтамасыз етеді. 6kA коммутациялық қабілеті шектеулі қуатты желілерде қысқа тұйықтау токтарын қауіпсіз түрде ажыратуға мүмкіндік береді.
Негізгі сипаттамалары:
- Жұмыс сипаттамасы: C — жарықтандыру тізбектері мен орташа пуск жүктемесі бар тізбектерді қорғау үшін универсалды сипаттама
- Полюстер саны: 1
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C ға дейін
- Қуат шығыны: 2,20 Вт
- Конструктивтік орындалуы: AC-MCB (модульды айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Габаритті өлшемдер: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1, 12 немесе 120 дана
| EAN-коды | 9004840395877 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,20 Вт |
| Ең төмен ортаны температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортаны температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстер саны | 1 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 1004 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 745 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 450 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 584 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 2.4 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 628 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш BM C16/1, 6kA (JPG, 276 KB)
