Электр тізбектерін ашқындауы және қысқа тұйындалудан қорғау үшін модульдік түрдегі автоматты ажыратқыш. Номиналды ток 16A және коммутациялық қабілеті 6kA болатын бір полюсті аппарат. Сыртқы сипаттамасы C токтың уақытша артуында ажыратуды кідіртіп орындайды (типтік түрде индуктивті жүктеме әрекет ететін тізбектер үшін).
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Ажыратудың сипаттамасы: C
- Полюстердің саны: 1
- Номиналды ток кезінде қуат жоғалтуы: 2,20W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C ға дейін
- Монтаждау туындысы: 17,80мм (DIN-релске 1 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,12кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток, миниатюрлі автоматты ажыратқыш модульдік орындалуы)
Өндіруші: Schrack (австрияліық электротехникалық құрал өндіргіші)
EAN-коды: 9004840526837
| EAN-коды | 9004840526837 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Массасы нетто | 0,12кг |
| Қуат жоғалтуы | 2,20W |
| Ең аз сыртқы температурасы | -40°C |
| Ең көп сыртқы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
