Schrack өндіргенінің BMS6 сериясының бір полюсты автоматты ажыратқышы, айнымалы ток электр тізбектерін таратпа құтылардағы және электр құрылғыларында қорғау үшін арналған. Ажыратқыш электромагниттік аяқтамасының лездік әсерлі және шамадан тыс жүктемелік, сондай-ақ қысқа тұйықталудан қорғау үшін термиялық аяқтамасы бар.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 50A
- Коммутация сыйымдылығы: 6kA
- Сраба құрылымы: C (орташа пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Полюс саны: 1
- Модуль түрі: BMS6-ME
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток миниатюрлі модульды автоматы)
- Қуат шығыны: 4,50W
- Пайдалану температура ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Модуль ені: 17,80 мм
- Модуль биіктігі: 83,00 мм
- Модуль тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 нормативтік құжаттарының талаптарына сәйкес әзірленген, бұл оның өндірістік және тұрмыстық электр құрылғыларында қолданылуының ынамдылығы мен қауіпсіздігін кепілдейді.
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-код | 9004840526882 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 4,50 W |
| Айналасының мин. температурасы | -40°C |
| Айналасының макс. температурасы | 75°C |
| Сраба құрылымы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация сыйымдылығы | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
