BMS6 сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тоғы 63A және коммутациялық қабілеті 6kA болып табылады. Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Ажыру сипаттамасы: C (ақуыл пуск ағындары бар тізбектер үшін)
- Полюс саны: 1
- Стандарт орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 5,20W
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Габаритты өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес болады.
Өндіруші: Schrack
Қораптау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-код | 9004840395938 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 5,20 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
