BMS6 сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тогы 2A және коммутациялық қабілеті 6kA. Ауыспалы ток электрлік тізбектерін перегрузка және қысқа тұйындату токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Сработки сипаттамасы: C (5-10In токында сработка)
- Полюстер саны: 2
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: 2,80W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C-ге
Габарит өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840396829 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,80 W |
| Ең төменгі айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 2 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
