Ономиналды ток 10A үшін автоматты ажыратқыш 6kA коммутациялық қабілеттігі бар. Екі полюсті аппарат C сыпалағы ажырату сипаттамасы бар, электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтау ықтималдығынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Ономиналды ток: 10A
- Полюс саны: 2
- Сыпалағы: C (ток 5-10In кезінде сыпалану)
- Коммутациялық қабілеттігі: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB (бір фазалы автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 3,00W
- Температура ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестігі:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840396850
Орналастыру нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN коды | 9004840396850 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Массасы (нетто) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 3,00W |
| Минимум ортосредалық температура | -40°C |
| Максимум ортосредалық температура | 75°C |
| Сыпалағы | C |
| Полюс | 2 |
| Ономиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастыру | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
