Айнымалы тоқтың электрлік сызықтарын қорғау үшін екі极ты автоматты ажыратқыш. Номиналды ток: 13A, коммутация қабілеті: 6kA. Сөндіру сипаттамасы C 5-10In құрамалық кұмалы болып табылады, электр доуы жүргіші және импульсті жүктеме сызықтарын қорғау үшін.
Техникалық параметрлері:
- Орындау түрі: AC-MCB (айнымалы ток)
- 極саны: 2P
- Серия: BMS6
- Номиналды кернеу: 230/400V AC
- Қуат шығыны: 5,30W (номиналды токта)
- Жұмыс температураларының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
- Габаритті өлшемдері: ені 35,60мм, биіктігі 83,00мм, тереңдігі 74,90мм
- Таза массасы: 0,24кг
Қолдану аймағы:
- Үлестіндіргіш щиттері және басқару панельдері
- Топтық және магистралды сызықтарды қорғау
- Өндіріс және коммуналды электрқондырды
Нормаларға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
| EAN коды | 9004840396867 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза массасы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 5,30W |
| Айналасының минималды температурасы | -40°C |
| Айналасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 13A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация қабілеті | 6kA |
| Орындау | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
