BMS6 сериясының екі полюсті автоматты өшіргіш номиналды ток 20А және коммутациялық қабілеті 6кА болғанда. Тұрмыстық және өндіістік орнатуларда электрлік сызықтарды перегрузкадан және қысқа схемадан қорғауға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 20A
- Ажымдау сипаттамасы: C (орта пайдалану токтары бар сызықтар үшін)
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Түрі: BMS6
- Қуат шығыны: 6,60W
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Кернеу: EN 60898-1:2019 сәйкес
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 35,60мм (DIN-рельсіде 2 модульды орын алады)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Электрлік аппарат EN 60898-1:2019 (микросхемалық автоматты өшіргіштер), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен кернеуді басқару аппаратуры), EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 (электр аппаратурасындағы қауіпті заттар) бойынша сертификатталған.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840396881
| EAN-коды | 9004840396881 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 6,60W |
| Орта ортасының минималды температурасы | -40°C |
| Орта ортасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
