Schrack өндіруші екі полюсті автоматты ажыратқыш BMS6 сериясы номиналды ток 25А және коммутациялық қабілеттілігі 6кА болатын. Электрлік тізбектерді перегруздану және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Ажыратылуының сипаттамасы: C (номиналдың 5-10 ағындарында ажыратылу)
- Номиналды ток: 25A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Полюстердің саны: 2
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ауыспалы ток үшін)
- Қуат шығыны: 6,40W
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
EAN-коды: 9004840526967
| EAN-коды | 9004840526967 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 6,40W |
| Аймақтың мин. температурасы | -40°C |
| Аймақтың макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
