Ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш, номиналды тогы 63 А және коммутациялау қабілеттілігі 6 кА. Екі полюсты орындалуы С сипаттамасы бар, электрлік сызықтарды перегруздау және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 63 А
- Полюстердің саны: 2
- Коммутациялау қабілеттілігі: 6 кА
- Ажыратылу сипаттамасы: C
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 11,50 W
- Ынамдық температура ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Нормативтік база:
Лозу EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840526998 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Ынамдық температураның ең төмен мәні | -40°C |
| Ынамдық температураның ең жоғары мәні | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
