BMS6 сериясының автоматты ажыратқышы электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйындау жағдайынан қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульдік аппарат 16A номиналды тоқы және 6kA ауыстырғыш қабілеттігі айнымалы тоқ сетілерінде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды тоқ: 16A
- Полюстар саны: 3
- Сөндіру сипаттамасы: C (орташа пуск тоқтары бар сызықтар үшін)
- Ауыстырғыш қабілеттігі: 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (айнымалы тоқ үшін модульдік ажыратқыш)
- Кернеу: EN 60898-1:2019 бойынша
Пайдалану сипаттамалары:
- Айнамалас ортасының температура ауқымы: -40°C ден +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 6,90W
- Ені: 53,40мм (3 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,37кг
Стандарттарға сәйкестік:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес әзірленген және сыналған.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау: 1 шт., 4 шт., 40 шт. нұсқаларында қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840527025 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37кг |
| Қуат шығыны | 6,90W |
| Ең төмен айнамалас ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айнамалас ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды тоқ | 16A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Ауыстырғыш қабілеттігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
