Айнымалы ток электр сызықтарын қорғау үшін арналған үш полюсты автоматты ажыратқыш. Қүйінің перегрузкасынан және қысқа тұйықтау токтарынан сақтау үшін құрылымды сандық жүйелерде коммутация және қорғау функциясын орындайды.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 20A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Сриғалу сипаттамасы: C (орта деңгейдегі іске қосу токы бар сызықтар үшін)
- Полюс саны: 3
- Орындалу класы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: BMS6
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 9,80W
- Іске асу температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ге дейін
- Габаритті өлшемдер: ені 53,40мм, биіктігі 83,00мм, тереңдігі 74,90мм
- Салмағы: 0,36кг
- EAN-коды: 9004840397178
Стандарттарға сәйкестігі:
Жүрегі EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес.
Өндіруші: Schrack
Орналастыру нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-коды | 9004840397178 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,36кг |
| Қуат шығыны | 9,80W |
| Мин. айналасындағы орта температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастыру | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
