BM ME C2/4 автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғау үшін ұйғарылған. Номиналды ток 2A және құрамдастыру қабілеті 6kA болатын модульды аппарат апатқа ұшырағанда сенімді ажыруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: C (ток 5-10In болғанда лездік ажыру)
- Полюстар саны: 4 (төрт полюсты)
- Номиналды ток: 2A
- Құрамдастыру қабілеті: 6kA
- Түрі: BMS6-ME
- Сериясы: BMS6
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 5,60W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Өлшемдері: енi 71,20мм × биiктiгi 83,00мм × тереңдігi 74,90мм
- Таза салмағы: 0,48кг
Нормативтік сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 (тұрмыстық және ұқсас орнатулар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төменгі вольтты құрамдастыру аппараттары) және EN 63000:2018 талаптарына сәйкес әзірленген.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 3 дана, 30 дана
| EAN-код | 9004840545050 |
|---|---|
| Ены (таза) | 71,20мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмағы (таза) | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 5,60W |
| Ең төмен айналасындағы орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Құрамдастыру қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
